The Wire - seriál online

90%

The Wire (TV seriál)

  • Česko 

    The Wire - Špína Baltimoru

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2002, 60x60 min

OBSAH:

Myslíte si, že mýtické mesto zločinu Gotham existuje len v komiksoch? V tom prípade nepoznáte Baltimor, v ktorom vládne prostitúcia, drogy, pašeráci a korupcia. Zločiny a vojny gangov sú tu na dennom poriadku.

V tomto meste, kde sú slušní občania, v útlaku, si spokojne žije neskorumpovaný drzý policajt Jimmy McNulty v podaní Dominica Westa, ktorý sa v riešení najhorších zločinov vyžíva. Nebojí sa ísť ani proti pravidlám, ktoré si určili narkobaróni. Jedným z nich je aj Avon Barksdale, ktorému začína Jimmiho prítomnosť v uliciach prekážať.

The Wire zaujme jasne vyprofilovanými charaktermi, temnou atmosférou, ale predovšetkým prekvapivým zvratom, ktorý zo série malých prípadov vytvára jeden veľký. Tento príbeh vyšetrovania divákom rozhodne nedovolí dýchať. Pripravte sa, že v závere vyšetrovania už budete s netradičným vyšetrovacím tímom tak zžitý, že riešiť zločin budete spolu s nimi. Tempo príbehu pôjde rýchlo dopredu a odpovede vám tvorcovia rozhodne nepredostrú zadarmo. Na mnohé veci budete musieť prísť sami.be.
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Baixar toque para celular | Justin Chambers | Die Mätresse des Teufels