The Punisher - S02E01: Roadhouse Blues (The Punisher) - epizóda online

The Punisher

95%
96.7%
Prehraj film

The Punisher (TV seriál)

Akční

USA, 2017, 11 h 28 min (Minutáž: 49–58 min)

OBSAH:

Smrť milovanej manželky a dcéry a následná pomsta sa vyskytuje vo viacerých filmoch či seriáloch. Tak, ako ju poňali tvorcovia netflixového seriálu The Punisher, ju však nepoznáte. Keď Frank Castl stratí rodinu, ktorá bola preňho všetkým, stratí tým aj zmysel svojho života. Zmení sa na akúsi potemnelú postavu ulíc, ktorá sa neváha pomstiť na komkoľvek. Živí ho pomsta a nezáleží mu na tom, pod akou maskou práve vystupuje.

Netflix si pre divákov nachystalo akéhosi seriálového Daredevila, ktorý dokonale funguje. V hlavnej úlohe svoje herecké umenie predvedie Joan Bernthal, ktorý je vo svojej úlohe uveriteľný a prirodzený, čím sa samotný dej posúva na úplne inú úroveň. Príbeh je okorenený explicitnými scénami násilia, nebude chýbať ani krvavé momenty, ktorými scenáristi ani náhodou nešetrili. Ak však očakávate bezduché vraždenie a povrchný scenár, ste na omyle.

Ken Kristensen a Steve Lightfoot si dali záležať na dobre napísaných dialógoch, nečakaných zvratoch a zaujímavých charakteroch, ktorými sa The Punisher len tak hemží. Príjemne nevšedný, akčný a pritom temný počin z dielne Netflixu poteší aj náročného seriálového diváka.

Komentáre

Komentovať (Meno "Admin" používa administrátor webu, za ostatné mená/prezývky nezodpovedáme)

Meno
Správa

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
The Disaster Artist 2017 HDRip XviD AC3-EVO | DMCA & Copyright | Wallpaper Setter v1.6.7 APK modded apk