Rick and Morty - seriál online

92%

Rick and Morty (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2013, 21x22 min

OBSAH:

Pri kreslených dobrodružstvách Rickyho a Mortyho sa nebudete vedieť ubrániť slzám smiechu. Dvadsať rokov nezvestný otec sa odrazu objaví pri dverách svojej dcéry. Takmer okamžite sa nasťahuje do rodinnej garáže. Dcéra Beth sa z otcovho návratu teší, avšak ten čoskoro prerobí garáž na súkromné vedecké laboratórium, kde skúma možnosti, ako napríklad vycestovať v čase.

O jeho netradičné pokusy za začínajú zaujímať aj vnúčatá Morty a Summer. Najmä vnúčik Morty sa po čase stáva dedkovým spoločníkom na výpravách nielen do vesmíru, ale aj na miesta, o ktorých by inak len čítal v knihách.

Milovníci Futuramy či vesmírnych príbeh z osemdesiatych rokov si bezpochyby prídu na svoje. Vtipný dej, ktorý sa snaží udržať v medziach slušnosti, skvele napísané dialógy a najmä starký, ktorý má problém s alkoholom spolu s oddaným a nevinným vnúčikom vytvárajú od roku 2013 jeden z najlepších animovaných seriálov súčasnosti.

Vynaliezavý, vtipný a občas riadne uletený príbeh o spoznávaní tajomstiev „vedy“ pripravuje už štvrtú sériu a diváci na celom svete ho jednoducho milujú.


Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
daniel avery projector | Yanıtla | RErideD: Tokigoe no Derrida