Planéta Zem - seriál online

95%

Planéta Zem (TV seriál)

  • Velká Británie 

    Planet Earth

  • Česko 

    Zázračná planeta

  • Česko 

    Planeta Země

Dokumentární / Dobrodružný

Velká Británie, 2006, 8 h 53 min (Minutáž: 11x50 min)

OBSAH:

Život ako ho nepoznáme. Hotový zázrak vo svojej veľkoleposti a rozmanitosti, ktorý sa na Zemi udržal milióny rokov. Nádherné prírodné scenérie, neobvyklé tvory, ktoré obývajú rôzne kúty našej planéty, ale aj nevšedne všedné živočíchy, ktoré uvidíte vo svojom prirodzenom prostredí. Jeden z najlepších dokumentárnych počinov svojej doby vám v dokonalom prevedení ukáže život na našej Zemi tak, ako by ste si to nikdy nedokázali predstaviť.

Prostredníctvom dokonale zosnímaného cyklu sledujete malé tvory, divoké šelmy i nádherných obyvateľov púšte či mora, ako počas celého ročného cyklu bojujú o život, vychovávajú mláďatá, putujú a stretávajú sa s nástrahami, ktoré im pripravila nielen príroda, ale aj človek.

Vďaka Planéte Zem sa dostanete na miesta, ktoré by ste inak nemali šancu navštíviť. Uvidíte známe živočíšne druhy, ktoré sa dokonale prispôsobili svojmu prostrediu i tie, ktoré z posledných síl bojujú o zachovanie rodu. Miniséria doprevádzaná skvelou hudbou však ukazuje i to, aké zmeny vniesol do prírody človek a kladie zásadnú a naliehavú otázku: čo ďalej?

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
one piece fr 1 | The Voice S13E28 720p WEB x264-TBS [eztv] | Watch Movie