Patrick Melrose - seriál online

94%

Patrick Melrose (TV seriál)

Drama

Velká Británie, 2018, 5 h 3 min (Minutáž: 60 min)

OBSAH:

Ak ste si obľúbili britského herca Benedicta Cumberbatcha, predstaviteľa nezabudnuteľného Sherlocka Holmesa, jeho nová seriálová úloha sa vám bude určite páčiť.

Poloautobiografický príbeh spisovateľa Edwarda St. Aubyna vás zavedie do nefunkčnej rodiny, ktorej vládne prísny zbohatlícky otec. Patrick si ako malý chlapec preskáče naozaj dosť – násilie, sexuálne zneužívanie, úzkosti aj vzťah s ľahostajnou matkou. To všetko sa podpíše na jeho dospelosti.

S Patrickom sa zoznámime vo chvíli, keď sa dozvie, že jeho násilnícky otec, ktorý na verejnosti starostlivo skrýval skutočný život svojej rodine, zomrie. Cestou na pohreb sa Patrick psychicky zrúti. V tej chvíli sa rozhodne, že je čas zbaviť sa závislosti na alkohole a drogách a dať do poriadku svoj život. Avšak postaviť sa na vlastné nohy je niekedy oveľa ťažšie, než sa zdá.

Patrick Melrose je miniséria, ktorá nekompromisne odhaľuje temné pozadie života aristokracie. Ukazuje rozpadnuté vzťahy, zničené detstvo, ale aj moc manipulácie a ctižiadostivosti, ktorá sa skrýva za pozlátkom bohatstva. Ak má nejaký seriál silu namotivovať diváka k prehodnoteniu vlastného života, je to práve tento.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Sprachkurse | Watch Movie | Gravure CD/DVD