Mindhunter - seriál online

90%

Mindhunter (TV seriál)

Thriller

USA, 2017, 8 h 19 min (Minutáž: 34–60 min)

OBSAH:

Spoznať myšlienky, úvahy a skúsenosti najťažších zločincov v krajine? To by si prial málokto. Avšak pre tím FBI aj v roku 1977 je vypočúvanie a spoznávanie sériových vrahov denným chlebom. Holden Ford a Bill Tench sú agenti, ktorí pre dolapenie zločincov, ktorí sú stále na slobode, s pomocou psychologičky Wendy Carr vypočúvajú väzňov, aby si vytvárali obraz vrahov a lepšie porozumeli spôsobu ich uvažovania. Veria, že práve takýmto spôsobom môžu zločincov na slobode dostať za mreže.

Príbeh je založený predovšetkým na dobre napísaných dialógoch, a často aj monológoch, ktoré dotvára surové väzenské prostredie. Stupňujúce sa napätie je v protiklade s rozvíjajúcimi sa vzťahmi vo vyšetrujúcom tíme.

Detaily vyšetrovania, objasňovanie metód, hĺbkový rozbor a excelentné herecké výkony, to všetko spracované takmer dokumentárnym spôsobom, zaujalo napriek pomerne netradičnému nápadu veľké množstvo divákov. Seriál patrí medzi najobľúbenejšie kriminalistické príbehy a jeho fanúšikovia s napätím očakávajú ohlásenie tretej série.

Prvé a posledné dve epizódy dramatického seriálu spracoval obľúbený americký režisér David Fincher, ktorý má za sebou napríklad film Muži, ktorí nenávidia ženy či thriller Sedem.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Steel Rain 2017 720p BluRay x264-JRP | Cape Town | Silent Möbius