Hvezdná brána: Hluboký vesmír - seriál online

71%

SGU Stargate Universe (TV seriál)

  • Česko 

    Hvězdná brána: Hluboký vesmír

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Kanada / USA, 2009, 40x43 min

OBSAH:
Již třetí STARGATE seriál nás vezme na palubu antické lodi Destiny, o miliony let starší než Atlantis, kterou jako pýchu své civilizace vypustili Antici. Byl to jejich velký experiment uvedený do pohybu, ovšem nikdy nedokončen. Cílem tohoto experimentu bylo rozsévání hvězdných bran skrz galaxie. Lidé zjistí, že záhadný devátý chevron na bráně může sloužit právě ke spojení s touhle lodí a tak se vydávají na průzkumnou misi.

Záhy ale zjistí, že jsou na palubě Destiny uvězněni, jelikož je loď neschopna návratu na Zem. Pouhý průzkum se tak promění v nikdy nekončící misi. Posádka tak chtě nechtě naplňuje původní účel mise. Spojuje se s každou předešle vypuštěnou bránou a přichází do kontaktu s novými rasami, technologiemi, ale také s nepřáteli. Co jejich misi ztěžuje je neschopnost kontrolovat navigační program lodi. Když někdo zůstane pozadu, je navždy ztracen.
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Amazing Story: A Thousand Secrets | Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera (Body Only)$2166.47 25d left | Style de célébrité véritable chaussures en cuir plume embelli hauts talons femmes sexy bout pointu stiletto pompes club chaussures de soirée