Fargo - seriál online

91%

Fargo (TV seriál)

  • USA 

    Fargo

  • Česko 

    Fargo

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014 - 2015, 18 h 5 min (Minutáž: 20x50 min)

OBSAH:

Billy Bob Thorton a Martin Freeman sa vďaka seriálu Fargo na motívy rovnomenného filmu bratov Coenovcov stali jednou z najobľúbenejších dvojíc televíznej obrazovky. Do mesta prichádza nebezpečný vrah Lorne Malvo, ktorý svojím zlým vplyvom začne meniť život miestnych obyvateľov.

Najviac to pocíti dovtedy nenápadný zakríknutý poisťovák Lester Nigaarda. Ten sa celý život správal pokojne a rozumne, no s príchodom arogantného Lorna akoby odhodil všetok úsuduk. Najprv zavraždí  svojho stredoškolského rivala, potom aj večne nespokojnú manželku. Obe vraždy vykoná prekvapivo drastickým spôsobom a zdá sa, že ho to vôbec nemrzí. Na stope mu je však už minnesotská polícia, ktorá začína oboch mužov podozrievať zo série vrážd. Nemalú úlohu zohráva aj kufrík s peniazmi a neobvyklý humor dvoch hlavných hrdinov.

Seriál Fargo sa okrem typicky coenovského vtipno – mrazivého scenára prekvapí dobre vypointovaným príbehom, napínavou atmosférou a skvele napísaným scenárom, kde vás prekvapí každá nasledujúca scéna. Fargo sa nie náhodou zapísal medzi najkvalitnejšie seriály televíznych obrazoviek a každá jedna séria neostáva nič dlžná tej predchádzajúcej.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Little Simz 101 FM | Consumer Reports - Used Car Buying Guide 2019 | gonul elcileri