Video mi otvára viac reklám ako by malo (4)

V minulosti sa nám občas stalo, že nám niekto napísal s týmto problémom. Danému užívateľovi to buď otváralo viac reklám pred spustením videa, alebo mal na stránke enormné množstvo náhodne rozmiestnených bannerov. 

Treba si zamapätať, že na našej stránke sa vždy pred spustením videa otvoria 4 reklamy. Preto ak náhodou dôjde k výnimke a dejú sa veci, ktoré by sa diať nemali, máš jeden z nasledujúcich problémov: 

1. Vírus v PC - Existujú vírusy, ktoré si na webstránky rozmiestnia reklamy, či už bannery alebo vyskakovacie reklamy, podobné tým vo videách na našej stránke. V niektorých prípadoch sa môže stať, že prídeš na stránku a máš tam 18 reklamných bannerov prekrývajúcich obsah stránky a nič nie je vidieť. Takisto tieto vírusy dokážu do videa vložíť ďalšie vyskakovacie reklamy a ich počet sa aj strojnásobí. Preto si treba v dnešnej dobe už zaobstarať antivirus. Predsa len v roku 2016 ísť na internet bez antiviru nie je veľmi rozumné. 

2. Nechcený doplnok v prehliadači - S týmto sme sa dokonca stretli aj osobne. Niektoré doplnky v prehliadači sa chovajú ako vírusy a dokážu spôsobiť to isté. Preto si do prehliadača treba inštalovať len overené doplnky, v prípade škodlivého doplnku ho treba odinštalovať. 

3. Vypnúte/Zakázané cookie - Pár krát sme sa stretli aj s tým, že užívateľ mal z neznámeho dôvodu v prehliadači vypnuté/zakázané súbory cookie, ktoré majú na starosti aj to, aby sa Ti otvoril stanovený počet reklám, v tomto prípade 3.

V nastaveniach prehliadača si ich treba jednoducho zapnúť. Nižšie nájdeš odkazy na návody pre základné prehliadače. 

Google Chromegoogle chrome 
Mozilla Firefoxmozzila 
Operaopera 
Microsoft Edgeedge
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Gabo, la magia de lo real (2015) | Trevante Rhodes | Дом, который построил Джек (2018)