Môžete tie reklamy obmedziť/redukovať?

Odpoveď na túto otázku znie ÁNO aj NIE, tak teda ako to je? 

Ako si si mohol/a všimnúť, keď si na našej stránke chceš pozrieť seriály, po kliknutí na video Ti to otvára reklamy. Celkový počet reklám pred spustením videa je 3. Reklamy si netreba všímať a jednoducho ich zatvoriť. Môže sa stať, že niektoré reklamy Ti nedovolia stránku zatvoriť, budeš to musieť potvrdiť cez mále vyskakovacie okno. Toto si veľa ľudí nevšíma a potom sa sťažujú, že im reklamy nejde zatvoriť a musia tak zatvárať celý prehliadač. To ale nie je pravda, jednoducho si to treba všímať. 

Teraz sa dostávame k samotnej otázke tejto témy. Prečo je na túto otázku možné odpovedať ÁNO aj NIE. Ako sme spomenuli vyššie, celkový počet reklám je 3. Z týchto troch reklám je naša len jedna a to znamená, že sme si ju do priestoru videa vložili sami a môžeme jej nastavovať napríklad limity otvárania alebo si môžeme určiť, či tam tá reklama vôbec bude. Toto bola prvá polovica odpovede a teda ÁNO, z určitej časti môžeme obmedziť reklamy o jednu menej. Ale keďže to je jediná naša reklama (bannery nepočítame), nebudeme ju dávať preč. Aj tak sme jej nastavili limit 1 otvorenie / 24 hodín, čo nie je nič strašné. 

Zvyšné 2 reklamy si do prehrávača vkladajú samotné video zdroje. S týmito reklamami my nemáme nič spoločné, proste s nimi nemôžeme nič robiť. Video zdroje si nastavujú limity, počet reklám. Keď sa oni rozhodnú, že tam chcú 15 reklám tak im v tom nikto nezabráni.
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Blindspot | Kangen Band Kau Tipu Aku | 柏林谍影第三季 0