Kedy budú hotové titulky?

Na túto otázku neodpovedáme, pridali sme ju do pravidiel registrácie ako zakázanú. V tomto článku Ti tému rozpíšeme a hlavne sa dozviete, prečo je táto otázka zakázaná. 
Ako už iste vieš, my titulky neprekladáme. Prekladajú ich ľudia na českých/slovenských stránkach, ktoré sme všetky uviedli v predchádzajúcom článku. V prvom rade si treba uvedomiť, že to robia stále len ľudia. Titulky prekladajú len z dobrej vôle, väčšinou im za to nikto neplatí. Niektoré titulky trvá spraviť aj 10 hodín a prekladatelia nesedia pri PC 24/7. Sťažovanie sa na meškanie tituliek je nevhodné a veľmi detinské. Všetci im môžeme len ďakovať. 
Prečo je ale zakázané pýtať sa túto otázku? Každý si túto informáciu dokáže zistiť sám a zaberie to menej ako 30 sekúnd. Nasledujúce zdroje uvádzajú stav prekladu tituliek; edna.cztvguru.czserialzone.czetitulky.czcwzone.cz anextweek.cz. Treba si ale uvedomiť, že uvedený čas dokončenia tituliek nemusí byť vždy na minútu presný. Niekedy titulky “meškajú“, aj keď by sa slovo meškať vôbec nemalo v tomto prípade používať. Presne kvôli občasnej nepresnosti sme sa rozhodli neodpovedať na túto otázku. Ľudia sa potom idú v komentároch zblázniť: “Titulky tu mali už 5 minút byť a stále tu nie sú, prečo?!!!!“ 
Dúfame, že sme Ti túto tému konečne vyjasnili, a chápeš, prečo sme sa tak rozhodli.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
1x102 Dragon Ball Super | SGT. Will Gar (2019) | Ground Floor