“The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.“

Toto je asi najhorší problém, na ktorý sme museli prichádzať s riešeniami, pretože existuje viac než 20 príčin tejto chyby a každým mesiacom sa objavuje ďalšia. Vypíšeme sem pár najčastejších príčin a k nim riešenia. Začneme tými najjednoduchšími: 

1. Zdroje môžu mať krátky výpadok, stačí počkať pár minút do vyriešenia problému. 

2. Video môže byť poškodené, v tomto prípade nám stačí napísať cez kontaktný formulár. My to skontrolujeme a video prípadne vymeníme. 

3. Zobrazovanie tejto chyby môže spôsobovať Antivírus alebo Windows Firewall. Programy treba dočasne vypnúť, vďaka tomu zistíš, či sa problém vyriešil. 

4. Zastaralý OS (Operačný systém), ktorému chýbajú niektoré funkcie a doplnky potrebné na prehrávanie videí z týchto zdrojov. Najčastejšie problémy sú s Windows XP. 

5. Chýbajúci/vypnutý plugin v prehliadači Google Chrome potrebný na prehrávanie videí v HTML5 prehrvačoch - Widevine Content Decryption Module. K pluginu a prípadnému spusteniu sa dostaneš tak, že do URL adresára napíšešchrome://plugins/ a stlačíš   Enter 

6. Zastaralý Firmware v routeri, ktorý treba aktualizovať. Pokyny nájdeš na krabici od routra, alebo v priložených papieroch.
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
En Compañia del Miedo | Say Yes season 07 episode 12 | HD Mortal Engines