“Tento obsah sa nedá zobraziť“

Toto oznámenie sa na mieste videa zobrazí len v tom prípade, ak sa užívateľ nachádza v jednej z nasledujúcich krajín:
 Spojené štáty americké (USA)  Kanada  Francúzsko  Belgicko  Brazília Filipíny  Litva   Singapúr  Čína  Turecko India 

Jedná sa o blokovanie prístupu k videám zo zahraničia. Na toto bezpečnostné opatrenie neponúkame žiadne odblokovanie našim systémom, ani registráciou/platbou. V prípade záujmu o pokračovanie v sledovaní seriálov na našej stránke máš možnosť použiť VPN tooltip, či už platené alebo zadarmo, práve tento program/doplnok Ti umožní zmeniť IP adresu na inú krajinu, ktorá nie je zablokovaná.

Nežijem v žiadnej z vyššie spomenutých zablokovaných krajín, no aj napriek tomu sa mi zobrazuje toto oznámenie.

V tomto prípade existujú 2 veľmi časté dôvody, ktoré zapríčiňujú zobrazovanie tejto chyby. 

1. Prehliadač Opera - Opera a jej funkcia Turbo má v sebe zabudované a neustále zapnuté VPN, práve to je vinníkom tohto problému. VPN alebo celým názvom Virtual Private Network spôsobuje zmenu IP adresy, čo v podstate znamená, že všetky stránky otvorené v tomto prehliadači navštevuješ z inej krajiny, keďže Opera Turbo obsahuje francúzsku IP adresu, ktorá je na zozname zablokovaných krajín vyššie, oznam „obsah sa nedá zobraziť“ sa zobrazuje aj tebe. Jednoducho stačí používať iný prehliadač, alebo vypnúť funkciu Turbo. 

2. Prehliadač Google Chrome na Android zariadeniach - Google vydal jedného dňa aktualizáciu na Google Chrome pre Android zariadenia a spravili jednu veľmi nepochopiteľnú vec. Od tejto aktualizácie je defaultne zapnutá funkcia Šetrič dát (anglicky Data Saver), s touto funkciou je skombinovaný Proxy/VPN doplnok, ktorý v tomto prípade mení IP adresu na americkú, čiže opäť zablokovaná krajina. Túto funkciu treba jednoducho vypnúť v nastaveniach Chromu a videá sa budú znova zobrazovať.

Nepoužívam Operu, nesledujem na Androide a problém aj naďalej pretrváva, čo mám robiť?

Treba nám napísať cez kontaktný formulár. Je dosť pravdepodobné, že máš IPv6 IP adresu, preto ju musíme nahlásiť službe CloudFlare, ktorá si musí aktualizovať databázu, aby jej detekcia prebiehala úspešne.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
DVD The Eyes Diary (2014) | 5x20 Vikingos | Aidan Turner