Ženy z rodu Gilmorovcov lámu sledovanosť aj po rokoch30.10.2018
Ženy z rodu Gilmorovcov lámu sledovanosť aj po rokoch

Nielen ženské publikum, ale aj mnoho pánov, sa zaľúbilo do príbehu slobodnej matky Lorelai a jej nadanej dcéry Rory, ktorý takmer desaťročie patril k najsledovanejším seriálom na svete.


Sedem sérií dojemného príbehu o ženách zo sebestačného rodu, ktoré hľadajú lásku, plnia si sny a obklopujú sa pestrými priateľstvami, milujú a sledujú fanúšikovia dodnes. Príbeh s množstvom zápletok, odbočiek, kultúrnych a spoločenských narážok a kvalitne napísaných vedľajších postáv sa môže pochváliť nielen vysokou sledovanosťou, ale aj vernosťou divákov. Tí si po čase vypýtali „návrat“ milovaných hrdiniek, aby sa dozvedeli, čo bolo ďalej.

A tak sa minulý rok Netflix, ktorý dravo vstúpil na seriálové pole a rozohral hru o čo najväčšie množstvo kvalitných seriálov v čo najkratšom čase, povedal, že to dá celé dokopy. Zástupcovia Netflixu sa spojili s pôvodnými autormi seriálu, ktorí pre nezhody s producentmi pred siedmou sériou opustili natáčanie. Tí súhlasili. K projektu sa pridali všetci obľúbení herci, predovšetkým dve hlavné predstaviteľky, a natáčanie sa mohlo začať. Jediná postava, ktorá sa návratu nedočkala, bol filmový starý otec Richard, pretože herec počas prestávky v tvorbe seriálu zomrel.

Táto smutná udalosť však prekvapivo pomohla Ženám z rodu Gilmorovcov „nasadnúť“ na tradičnú vlnu. Pretože o to scenáru šlo. Spojiť krásne a veselé životné udalosti, ktoré prebiehajú v pozadí nostalgie, spomienok, opätovného hľadania životného šťastia a vzájomných stretnutí.

V ôsmej sérii sa opäť ocitáme v imaginárnom meste Star Hollow. Matka s dcérou sa stretávajú krátko pred Vianocami. Rory má úspešnú kariéru novinárky, o ktorej celý život snívala, a v ktorej ju celé mesto povzbudzovalo. Avšak stále je sama, aj keď má vzťah, pretože priateľ Paul pre ňu nie je to pravé.

Naopak Lorelai sa konečne usadila a žije s Lukom, s ktorým sa počas dlhých rokov schádzala a rozchádzala. Je šťastná, ale stále má svoje sny a túžby, ktoré si chce splniť. Matka s dcérou sú nadšené, že sa stretli a okamžite medzi nimi zavládne pohoda a rodinná atmosféra, do ktorej sa diváci zamilovali. Od tejto chvíle však začínajú zvraty a nečakané momenty, či už príjemné, alebo nepríjemné. Diváci sa napríklad môže tešiť na svadbu, ale aj na otázku dieťa, ktorá v seriáli zaznie nie jeden raz. Viac neprezradíme, ale jesenné večery vám doprajú dostatok času vychutnať si gilmorovie pohodu aj u vás doma.

тег Основанные на реальных событиях | Delete (6) | Lauv Troye Sivan – i'm so tired New Single (V.Q 320Kbps)
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
тег Основанные на реальных событиях | Delete (6) | Lauv Troye Sivan – i'm so tired New Single (V.Q 320Kbps)