Herečka Meghan Markle zo seriálu Suits sa dočkala kráľovskej svadby13.07.2018
Herečka Meghan Markle zo seriálu Suits sa dočkala kráľovskej svadby

Milujete Suits? Potom vás iste potešila nedávna správa zo súkromného života herečky Meghan Markle, ktorá si v seriáli zahrala jednu z hlavných ženských úloh- pôvabnú asistentku Rachel Zane v právnickej firme.


Meghan Markle, 36 ročná americká herečka, s afroamerickými koreňmi, pochádza z Los Angeles. Jej otec sa pohyboval vo svete filmu, takže Meghan pri hľadaní vysnenej práce nemusela ísť ďaleko. Svoje nadšenie pre herectvo uplatňovala najmä v menších úlohách (Šéfovia na zabitie, Nezabudni na mňa) a z času na čas aj televíznych programoch. Skutočnú slávu jej prinieslo až účinkovanie v seriáli Suits, kde si zahrala po boku hereckých kolegov Patricka J. Adamsa a Gabriela Machta.

Práve vďaka účinkovaniu v seriáli sa zoznámila so svojím terajším manželom. Ten sa jednému blízkemu priateľovi priznal, že jeho vysnívaná partnerka by mala vyzerať ako Rachel zo seriálu Suits. Priateľ ho s ňou teda pri najbližšej príležitosti zoznámil a zdá sa, že urobil dobre.
Herečka má už jedno manželstvo za sebou, v septembri 2011 sa vydala za svojho hereckého kolegu a producenta Trevora Engelsona. Manželstvo sa po dvoch rokoch skončilo rozvodom. Druhýkrát sa vydala v máji tohto roku, a to za princa Harryho.
Meghan Markle bola prvá rozvedená nevesta v kráľovskej rodine, ktorú dvor oficiálne prijal. Ako snúbenicu obľúbeného starého mládenca Harryho dostala aj povolenie na sobáš od kráľovnej Alžbety. Svadobný deň princa Harryho s herečkou si nenechali prostredníctvom televíznych obrazoviek ujsť viac ako dve miliardy ľudí.

Meghan Markle sa nevenuje len herectvu. Aktívne spolupracuje na charitatívnych programoch, podporuje ľudí trpiacich AIDS a angažuje sa v boji za zrovnoprávnenie žien vo svete. So svojimi fanúšikmi bola neustále v kontakte prostredníctvom sociálnych sietí, ktoré si však krátko pred svadbou zrušila.
Ďalších úloh s krásnou herečkou sa zrejme nedočkáme. Kráľovské povinnosti sa úplne nezlučujú so svetom filmu a Meghan Markle sa chce v budúcnosti viac sústrediť na charitu a pomoc ľuďom v núdzi.

Seriál Suits sa odohráva v prostredí právnickej firmy, kde sa zhodou okolností zamestná bystrý, no problémový nedoštudovaný právnik Mike Ross (Patrick J. Adams). Toho sa ujme skúsenejší kolega Harvey Spector (Gabriel Macht). Netradičné prípady, intrigy a súperenie s kolegami, to je len malá súčasť práce, ktorá naňho čaká. Seriál sa aj vďaka vynikajúcim hereckým výkonom protagonistov a svižnému tempu teší veľkému úspechu a dočkal sa šiestich zaslúžených sérií.

Pozrieť seriál tu.

Каратель / The Punisher [02x01-08 из 13] (2019) WEBRip 720p | BaibaKo | Leia Mais: | Download ringtone
Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...
Каратель / The Punisher [02x01-08 из 13] (2019) WEBRip 720p | BaibaKo | Leia Mais: | Download ringtone